Historia firmy Termapol sięga lat siedemdziesiątych, kiedy Pan Marian Galach otworzył zakład usług hydraulicznych. Z biegiem czasu firma rozrosła się i wyspecjalizowała w kompleksowym wykonawstwie instalacji sanitarnych. W 2004 założyciel firmy wraz z synami Włodzimierzem i Pawłem postanowili poszerzyć zakres działalności o sprzedaż materiałów instalacyjnych. Powstał sklep hydrauliczny znajdujący się przy ul. Dzieci Polskich 16 w Tomaszowie Mazowieckim.

Działające obecnie przedsiębiorstwo to firma rodzinna. Jej kadrę stanowi dwanaście osób, w tymczworo członków rodziny. Dziś prowadzeniem interesów zajmują się synowie Pana Mariana – Włodzimierz i Paweł Galach.

Przepracowanie prawie czterech dekad pozwoliło na uzyskanie ugruntowanej pozycji na rynku instalacyjnym. Inwestorzy cenią nas za terminowość wykonywanych prac, ich jakość i zgodność z projektami technicznymi, normami oraz sztuką budowlaną. Daliśmy się poznać Inwestorom jako firma profesjonalna, rzetelna, działająca nowocześnie i szybko. Jednoznacznie możemy stwierdzić, że każdy Inwestor czy Generalny Wykonawca, który choć raz współpracował z naszą firmą, chętnie tą współpracę kontynuuje na kolejnych inwestycjach.

O bardzo dobrej opinii o firmie świadczą także nasi najwięksi dostawcy, którzy uznają nas za dużego i godnego zaufania partnera w biznesie. Wśród naszych największych dostawców możemy wyróżnić takie firmy jak: Onninen Polska, Tadmar, Therm Instal, Uponor, LFP, Afriso, Flamco, Danfoss, Rurex, Bosch, Grudnik, Viessman, Kan i wielu innych.

termapol_instalacje_wodkan_sklep

termapol_instalacje_wodkan_sklep1

 

 

termapol_sklep_instalacyjny

SKLEP

Nasza oferta handlowa to m.in. :

Kotły grzewcze, grzejniki, kolektory słoneczne, zasobniki i podgrzewacze wody, systemy kanalizacyjne i drenarskie,  systemy instalacyjne, zawory termostatyczne, pompy i hydrofory, armatura łazienkowa (ceramika i baterie), uchwyty i systemy zamocowań

WYKONAWSTWO

Wykonujemy instalacje:

  • wodno-kanalizacyjne
  • centralnego ogrzewania
  • ciepła technologicznego
  • gazowe
  • hydrantowe
  • oraz węzły cieplne i kotłownie.

termapol_doradztow

FACHOWE DORADZTWO

Codziennie w naszej siedzibie czekają na Państwa pracownicy służący fachową poradą i pomocą w doborze odpowiedniego produktu, spełniającego Państwa oczekiwania funkcjonalne, odpowiadającego Państwa smakom estetycznym i oferowanego w dostępnej cenie.

termapol_cennik

CENNIKI

W sklepie TERMAPOL przy ul. Dzieci Polskich 16 w Tomaszowie Mazowieckim posiadamy pełny asortyment z zakresu armatury sanitarnej i łazienkowej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania.